بلیط ارزان هواپیما به همراه نکاتی سودمند برای انتخاب پرواز
راهنمای سفر
وقتی صحبت از هزینه های سفر میشه، همیشه بلیط هواپیما بخش قابل توجهی از هزینه ها رو به خودش اختصاص میده. برای من که به شیوه نسبتا ارزان سفر می کنم هزینه پرواز بخش بزرگی از هزینه سفرم رو شامل میشه، بنابراین با کاهش این هزینه و تهیه بلیط ارزان هواپیما میتونم کاهش چشمگیری در کل هزینه ها داشته باشم. حتی برای کسانی که خیلی ارزان سفر می کنند هم، وقتی مسافت ها طولانی میشه چاره ای بجز استفاده از پرواز باقی نمیمونه.

وقتی به دوستان و همکارانم میگفتم، به عنوان مثال بلیط یک پرواز ۲۰۰ دقیقه ای رو  ۳۰ دلار و یا حتی کمتر گرفتم دیدن چشم های متعجب اون­ها باعث شد به فکر نوشتن این راهنما بیافتم. البته این راهنما بر اساس تجربیات شخصی من بوده و به هیچ عنوان نمیتونه کامل و قطعی باشه و تنها یک مقدمه هست و من هر بار که برای پروازی سرچ می کنم اطلاعات جدیدتری بدست میارم.
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنفولانزا، بيماري جالب! بهترین فایلهای ناب و ویژه گروه صنعتی اتاق سازی امیر جعفری مبل ایفل Leo جستجو گر فایل از دنیای وب Gerald کشتی ِ ناخدا fatemetavakolii1369 لاویها - بهترین سایت عاشقانه | لاوی ها | رمان | چت روم | داستان | اس ام اس | عکس | آهنگ | کلیپ | کارت پستال | دانلود | لاو | Loveha.iR